تبلیغات
آدینه
ماحرای,ته,ریش,

.:. امروز :
   
 
آرشیو موضوعی
پیوندها
بسیجیان گمنام
امكانات

لینكدونی(پیوند های روزانه)


تبلیغات

ماحرای ته ریش
موضوع مطلب : جالب و خواندنی  ،
میرحسین موسوی در سخنانی که به اظهارات بامزه مهدی کروبی شبیه است، مدعی شده که اقدامات او در سال گذشته باعث شده است که یک جوان با ظاهر "آنچنانی"، تبدیل به فردی با "ته ریش" شود!
به گزارش شبکه ایران میرحسین موسوی که پیش از این خود را "نخست وزیر امام" نامیده بود، در جدیدترین اظهارات خود، "ته‌ریش" گذاشتن برخی حامیانش را سبب شباهت آن‌ها به رزمندگان دفاع مقدس دانسته است.

وی گفته است: "عکس‌های قبل و بعد از انتخابات این فرد برای من خیلی تکان دهنده بود، زیرا نشان می‌داد که یک جوان دانشجوی آنچنانی، با آن طبع جوانی در جریان بحث‌های انتخاباتی و راهپیمایی‌ها چنان تغییر کرده بود که با ته‌ریش و پیشانی بند یاحسین(ع) یعنی همان چهره‌ی بسیجیان در طول دوران دفاع مقدّس که مادران آنها را می بوسیدند و روانه جبهه می‌کردند، عکس گرفته بود.

"آقای موسوی که در ماه‌های اخیر بارها به بسیجیان توهین کرده و آنان را "مشتی قمه‌کش" نامیده است، مدعی شده که اقدامات او در سال گذشته سبب شده تا یک جوان با ظاهر "آنچنانی"، "ته‌ریش" بگذارد و خود را شبیه بسیجیان در دوران دفاع مقدس بکند.

میرحسین البته درباره آنچه "جوان آنچنانی" نامیده توضیحی نداده است اما به نظر می رسد، افرادی موردنظر اوست که به احکام دینی پایبند نیستند.

آقای موسوی که با وجود دفاعش از هتاکان به امام راحل هنوز هم خود را "نخست وزیر امام" می نامند،در حالی به بیان این موضوع پردخته است که حامیان وی در سال گذشته به روز عاشورا و همچنین بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اهانت کردند و حتی در میان تعجب ناظران سیاسی با حمایت میرحسین هم مواجه شدند. آقای موسوی پس از این هتک حرمت، هوادارانش را "مردم خداجوی" و خود را همراه آنان نامید.

علاوه بر این، میرحسین در شرایطی سعی کرده است که "ریش" گذاشتن را اقدامی مثبت و شیوه رزمندگان دفاع مقدس عنوان کند که حامیان وی در جریان آشوب های سال گذشته، بسیاری را به جرم "ریش داشتن" مورد تهاجم و ضرب و شتم قرار داده اند.
ارسال شده توسط:روح الفدا یا علی در دوشنبه 20 اردیبهشت 1389 | نظرات()
مطالب گذشته

ساده ترین معجزات قرآن
قرآن
خدیجه
بد حجابی
فساد و فحشا
با فاطمه الزهرا
ماحرای ته ریش
این الفاطمیون
كجایند مردان بی ادعا...
زیر سوال بردن انتخابات...
ناراحتی شیطان
مانور بزرگ ولایت 89
كشف حجاب
شهید زین الدین
حدیث

آرشیو ماهانه
اردیبهشت 1389
نظر سنجی
+ به نظر شما وبلاگ چه جوریش خوبه
-
-
-
-
-
-
-
آمار كلی وبلاگ
نویسندگان روح الفدا یا علی

آمار وبلاگ بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
بازدید های این ماه :
بازدید های ماه قبل :
کل بازدید ها :
تعداد کل مطالب :

اطلاعات بیشتر
Pagerank
تبلیغات

‍CopyRight © 2008 - 2009 by http://koshkecheh.mihanblog.com . Allreserved
This Template Transporting For Moghimi2003 By moghimi2003 And Special Thanks To Moghimi2003

ماحرای,ته,ریش,

زیباترین وبلاگ روز دنیا